Szerző Téma: H0 terepasztalom  (Megtekintve 1432 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető marshallplast

• Adminisztrátor
  • Teljes tag
  • Globális Admin
    • Profil megtekintése
    • Marshallplast Fórum modell és etetőhajó készítése
H0 terepasztalom
« Dátum: 2011. Július 31. - 13:20:23 »
Ez volt a második terepasztalom, direkt téli témát választottam hozzá mert inkább a téli napokon száll meg az ihlet, mert olyankor nem szívesen fagyoskodok már hanem inkább barkácsolok egy jó meleg szoba sarkában.
Tudom mindenkinek a sajátja a legszebb, ennek ellenére szerintem azt lenézve hogy a végletekig egyszerű és kicsi asztalt akartam csinálni, szép élethű jelenetekkel.

Pár életkép ami nekem tetszett az asztalon.:

Itt éppen vonat érkezik az állomásra:

Ezen a képen a kis vonat BN-150 közeledik teher vagonokkal a hegy gyomrából kivezető alagútból:

Ez az alagút másik oldala BR-130 bújik ki éppen az alagútból:

Itt a csendes kis hegyi falucskában éppen karácsonyi misére igyekeznek az emberek:

Itt pedig látszik a kis befagyott tó amin gyerekek játszanak a szülők felügyelete alatt:

Ez itt egy kis park nappal, ahol magányos ember üldögél a múltról elmélkedve:

Itt egy család igyekszik megmászni a falu szélén álló hegyet:

Ez pedig a hideg zuhany amit direkt a végére hagytam, itt látszik milyen egyszerű és kis helyen elfér 110x150cm volt kb a mérete.

Itt pedig isten tudja hány átrendezés után, a kész terepasztal képei vannak:
Első képen az állomás látható este:

Itt a parkban egy család gyönyörködik a karácsonyfa fényeiben: -amivel elég sokat görcsöltem hogy ne legyen feltűnő a vezetékelés

A hegyoldalon emberek élvezik a kilátást:

Tudom hogy ez a kép már volt korábban, de már többen vannak a gyermekek akik a jégen csúszkálnak:

-ez kisit homályos kép, így nem is látszik hogy a házakból halvány fények szűrődnek ki az ablakokon át, leszállt az éj a kis falura:

Természetesen ennek az asztalnak is sok sok rajzolgatás és vázlat volt az alapja, és párszor át is rendeztem mert nem tetszett. De végül is elég olcsón ki lehetett hozni, csak pár házikó, fák, és emberek vannak rajta. Meg a hegy aminek a sablonját el tettem hogy ne kelljen megint napokig faragni hogy élethű legyen.

Remélem ezen pár kép láttán megjön annak is a kedve egy terepasztal építéshez akinek elég szűkös a helye és anyagi helyzete!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 25. - 23:38:07 írta marshallplast »
..minek a sorompó a vasúti átjáróba??
Ha jön a vonat úgy is elzárja az utat,
Ha meg már el ment akkor minek lezárni??

Google Analytics Alternative